Hide This By using this website you agree to cookies being placed on your computer/device - View Privacy & Cookie Policy
KnitMesh Technologies
KnitmeshOther Languages
English French German Italian Spanish

UK Office

KnitMesh Technologies

Coast Road
Greenfield
Flintshire
UK

CH8 9DP
 
Phone: +44 1352 717600
Fax: +44 1352 714909
Son Haberler

Home » Son Haberler » Türkiye'de Onun Temsilcisi olarak KnitMesh Atadı Senekan

Senekan Logo

Türkiye'de Onun Temsilcisi olarak KnitMesh Atadı Senekan

Read this article in English

18th July 2014

Örgü tel tasarımı, geliştirmesi ve üretimi alanında uzman firma KnitMesh Technologies, Türkiye temsilciliğine Senekan İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. firmasını tayin etti.

KnitMesh Technologies Genel Müdürü Peter Evans konuya ilişkin görüşlerini şu şekilde bildirmiştir: "KnitMesh Technologies ve Senekan İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. senelerdir karşılıklı memnun oldukları bir iş ilişkisi sürdürmektedirler ve şimdi aradaki işbirliğini arttırmak iki firma için de akılcı bir atılım olmuştur."

"Her iki firma da hâlihazırda otomotiv endüstrisine ürün sağlayan çok uluslu tedarikçilerdir. Bu yeni ilişki, her iki firmanın da Türkiye ve çevre bölgelerde bulunan, otomotiv harici pazarlardaki faaliyetlerini artıracaktır."

"Türkiye ve komşu ülkelerde bulunan üretici, tedarikçi ve son kullanıcılarla olan kapsamlı ilişkileri sayesinde Senekan, KnitMesh’i temsil etmek için gerekli tüm yeterlilikleri sunmaktadır ve örgü tel teknolojimiz Senekan'ın mevcut ürün gamının doğal bir uzantısı olarak yerini almaktadır."

Peter Evans sözlerine şunları eklemiştir: "imalat sanayilerinde inovasyona dünya genelinde artan yönelim ile birlikte, sahip olduğumuz teknoloji Senekan’ı kendi bölgesinde sağlam bir konuma taşıyacaktır".

KnitMesh Technologies, Senekan’ı bu yeni göreve tayin ederek uluslararası platformdaki temsil gücünü arttırmaya devam ediyor. Tel tasarım ve geliştirme uzmanı firmamız, Senekan’ın imalat sektörlerindeki geniş iletişim ağının sağlayacağı yeni fırsatları da sabırsızlıkla bekliyor.

Daha fazla bilgi için: Senekan

KnitMesh Technologies Hakkında

KnitMesh Technologies ve faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi için About Us sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Basın bilgilendirmeleri için iletişim:

Lew Bingham – Genel Müdür
KnitMesh Technologies

Tel: +44 1352 717609
Faks: +44 1352 714909

E-posta: